В съботния ден в Стара Загора, на ул. „Иван Вазов“ до паркинга на магазин „Кауфланд“, полицейски екип е спрял лек автомобил „Тойота“. По данни на полицейския екип водачът и пътничка в колата се опитали да се разменят.
Установено е, че е шофирал 50-годишен мъж, който управлява МПС след като е бил лишен да управлява МПС по административен ред с наказателно постановление. На 50-годишния водач е съставен акт и автомобилът е дерегистриран.