Полицаи дерегистрираха автомобила на шофьор лишен от право да управлява кола

Написано на 22/06/2026
Starozagorci.com


В съботния ден в Стара Загора, на ул. „Иван  Вазов“ до паркинга на магазин „Кауфланд“, полицейски екип е спрял лек автомобил „Тойота“. По данни на полицейския екип водачът и пътничка в колата се опитали да се разменят.

Установено е, че е шофирал 50-годишен мъж, който управлява МПС след като е бил лишен да управлява МПС по административен ред с наказателно постановление. На 50-годишния водач е съставен акт и автомобилът е дерегистриран.